Nasza oferta
PUSTAKI THERMOPOR® P+W
3100-thermoporPustaki ścienne z ceramiki poryzowanej Thermopor® P+W, przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, nośnych i nienośnych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.

Elementy wchodzące w skład systemu:
Thermopor® 38 P+W      Thermopor® 18,8 P+W
Thermopor® 30 P+W      Thermopor® 11,5 P+W
Thermopor® 25 P+W      Thermopor® 8 P+W

 

PUSTAKI AKUSTYCZNE THERMOPOR®
3100-thermopor-akuPustaki ścienne z ceramiki poryzowanej Thermopor® P+W, przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, nośnych i nienośnych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.

Elementy wchodzące w skład systemu:
Thermopor® 25 AKU
Thermopor® 25 AKU S
Thermopor® 25/30 AKU 238
Thermopor® 25/30 AKU 220

 

PUSTAKI MAX 220
3100-max220Pustaki ścienne typu MAX przeznaczone są do wznoszenia ścian zwnętrznych i wewnętrznych, nośnych, samonośnych i wypełniajacych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.

 

PUSTAKI „U”
3100-uPustaki ścienne typu „U” przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych z dociepleniem.

 

PUSTAKI „DZ”
3100-dzPustaki ścienne typu „DZ” przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych osłonowych i wewnętrznych działowych.

 

PUSTAKI „K-3”
3100-k3Pustaki ścienne typu „K-3” przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych osłonowych i wewnętrznych działowych.

 

CEGŁA PEŁNA
3100-cegla-pelnaPrzeznaczona jest do wykonywania ścian zewnętrznych z dociepleniem oraz ścian wewnętrznych, ścian nośnych, samonośnych i wypełniających, działowych i osłonowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej, a także do wykonywania przewodów kominowych w technologii tradycyjnej.

 

CEGŁA PEŁNA Z OTWORAMI
3100-cegla-otworyPrzeznaczona jest do wykonywania ścian zewnętrznych z dociepleniem oraz ścian wewnętrznych, ścian nośnych, samonośnych i wypełniających, działowych i osłonowych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej, a także do wykonywania przewodów kominowych w technologii tradycyjnej.

 

CEGŁA LICOWA
3100-cegla-licowaCegła licowa przeznaczona jest do wykonywania warstw elewacyjnych, w szczególności ścian elewacyjnych na zewnątrz i wewnątrz budynków oraz elementów ogrodzeń i drobnej architektury.

Powrót do poprzedniej strony