Nasza oferta

 

DELTA®-TRELA PLUS / DELTA®-TRELA

Mata kubełkowa o wysokości 8 mm ze splątanych włókien zapewnia stały przepływ powietrza od spodniej strony pokrycia metalowego. Dzięki kubełkowej strukturze pełniącej funkcję warstwy drenażowej, wilgoć w sposób niezawodny odprowadzana jest na zewnątrz. Specjalne ułożenie kubełków sprawia, że DELTA®-TRELA/ DELTA®-TRELA PLUS może być stosowana przy wykończeniu detali dachowych, niezależnie od przebiegu ich kierunku.

Poziom tłumienia odgłosów dudniącego deszczu i gradu wynosi 15dB.   Dzięki współczynnikowi oporu dyfuzyjnego Sd folii nośnej na poziomie około 0,02 m, wilgoć szczątkowa z krokwi i szalunku migruje na zewnątrz.

DELTA®-TRELA należy układać równolegle do okapu, struktura profilowana skierowana jest zawsze ku górze. Następnie pas folii należy ułożyć z zakładem, aby zagwarantować w ten sposób odpływ wody do okapu. Warstwa kubełkowa ma właściwości antypoślizgowe, a cała powierzchnia jest wodoszczelna. Brzegi folii są mocowane do okapu przy pomocy gwoździ z uszczelką DELTA®-DICHTNAGEL. Dzięki temu DELTA®-TRELA pełni również funkcję pokrycia montażowego.

MateriałWarstwa nośna o wysokich parametrach otwartości dyfuzyjnej na bazie DELTA®-VENT S (3-warstwowa membrana do dachów spadzistych wykonana z wytrzymałej na rozerwanie, otwartej dyfuzyjnie kombinacji włóknin i filmu z PP) z kaszerowaną matą polipropylenową o splątanych włóknach i strukturze kubełkowej.
Klasyfikacja pożarowaKlasa E, EN 13501-1
Wysokość struktury kubełkowejOkoło 8 mm
Wartość współczynnika SdOkoło 0,02 m
Szerokość pokryciaOkoło 1,4 m
GramaturaOkoło 380 g/m²
Waga rolkiOkoło 17 kg
Długość rolki30 m
Szerokość rolki1,5 m

Powrót do poprzedniej strony