Nasza oferta

Zaopatrzenie budownictwa w Lubartowie i Łęcznej - Bramy garażowe

Dokonując wyboru bramy garażowej, należy mieć na uwadze czynniki takie, jak: ochrona przed włamaniem, komfort użytkowania oraz dopasowanie do architektury budynku. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy segmentowe, roletowe, podsufitowe i uchylne. Ponadto posiadamy szeroki wybór automatyki do bram.

Bramy garażowe segmentowe

Specjalna konstrukcja otwierania pionowo bramy segmentowej zapewnia oszczędność miejsca przed i wewnątrz garażu, co zapewnia również wysoki komfort użytkowania. Można zainstalować je w każdym otworze garażowym, dlatego nie ma obawy, że nie będzie pasować. Zapewnia również znacznie większe światło przejazdu w porównaniu do bram uchylnych. Dodatkową zaletą jest również ich elastyczne, czterostronne uszczelnienie zapewniające wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych i zapobiegające stratom ciepła.

Bramy garażowe uchylne

Bramy uchylne zapewniają przede wszystkim niezawodność działania i bezpieczeństwo obsługi. Na dodatek są znacznie bardziej trwałe, niż inne bramy, dlatego też istnieje mniejsza szansa, że z czasem ulegną zniszczeniu. Nowoczesna technologia zapewnia ochronę przed podważeniem czy opadnięciem skrzydła bramy.

Bramy garażowe rolowane i podsufitowe

Typy tych bram garażowych zapewniają zachowanie maksymalnej ilości przestrzeni przed i wewnątrz garażu zapewniając komfort użytkowania. Możliwe jest zamontowanie ich w niemalże każdym otworze garażowym. Bramy podsufitowe zalecane są do garaży charakteryzującym się bardzo niskim nadprożem. Z kolei bramy rolowane sprawdzą się w sytuacjach, kiedy niezbędne jest zachowanie wolnego miejsca pod sufitem.

Automatyka do bram garażowych

Oprócz szerokiego asortymentu bram garażowych, w naszej ofercie znajduje się również automatyka do bram. Wśród nich posiadamy automatykę do bram ogrodzeniowych skrzydłowych i przesuwnych pasująca do oferowanych przez nas bram Konoway.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Dajana. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

NASZA OFERTA