Nasza oferta

Paroizolacje i wiatroizolacje oraz inne hydroizolacje z Łęcznej

Paroizolacja

Paroizolacja jest to warstwa montowana na ścianie lub stropie, która ma za zadanie przeciwdziałanie przenikaniu pary wodnej z pomieszczenia do wewnętrznych warstw przegrody. Najczęściej wykonana jest z folii z tworzyw sztucznych. Zdarza się również, że jest pokryta cienką warstwą aluminium dla zmniejszenia utraty ciepła.

Wiatroizolacja

Wiatroizolacja jest specjalną, paroprzepuszczalną folią lub membraną wstępnego krycia kładzioną od góry na krokwie dachowe. Folia ta jest na tyle cienka, że w żaden sposób nie wpływa na grubość konstrukcji. Wybierając folię charakteryzującą się wysoką paroprzepuszczalnością należy zadbać o to, aby przylegała ściśle do termoizolacji położonej bezpośrednio pod nią, pomiędzy krokwiami. Z kolei wybierając model o niskiej paroprzepuszczalności, należy zachować odstęp około 3 cm pomiędzy warstwami w celu zachowania prawidłowej wentylacji systemu dachowego.

NASZA OFERTA

Wykończenie pokrycia dachowego w Lubartowie i Łęcznej - Poddasza

W ofercie hurtowni materiałów budowlanych Dajana znajdą Państwo szeroki wybór profili do poddaszy, płyt G/K (np. cicha, twarda, gięta, hydro, ogień plus, woda, woda-ogień, RTG czy zwykła typ A i wiele innych) oraz wełny ROCK WOOL i KNAUF. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wysokiej jakości produktów do poddaszy.

NASZA OFERTA