Nasza oferta

Automatyka do bram garażowych

Push&Pull LM50EVLM60EVLM80EVLM100EVComfort 260Comfort 270Comfort 280

Automatyka do bram ogrodzeniowych skrzydłowych

SCS200KSCS300KLYN400K-124SCS500K-124Comfort 515Comfort 515L

Automatyka do bram ogrodzeniowych przesuwnych

SLY250KSLY300KSLY500KSLY1000KComfort 870
 

 

Nowoczesna automatyka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma Kronway proponuje wyposażanie bram w doskonałą automatykę, mającą na celu ułatwić Państwu obsługę bramy i jednocześnie poprawić komfort użytkowania. Produkty przez nas oferowane sprzedawane są od wielu, wielu lat na całym świecie. Możecie Państwo całkowicie i zupełnie polegać na nich, bo zostały one wielokrotnie sprawdzone przez naszych klientów. Wybierając napędy oferowane przez naszą firmę, dokonują Państwo naprawdę dobrego i prawidłowego wyboru. Nasze automaty produkowane są w oparciu o normy ISO 9001, EN i ICE, dzięki temu mogą Państwo być zupełnie pewni, że kupujecie najlepszy produkt, jednocześnie zapewniając sobie maksimum komfortu, bezpieczeństwa i satysfakcji.

 

 

Bezpieczeństwo naszych bliskich

Oferowane przez naszą firmę napędy do bram garażowych nadzorują i regulują siłę potrzebną do otwarcia i zamknięcia bramy. Jednocześnie urządzenie automatycznie nastawia siłę działania na minimalne wartości, co jest niezbędne do zachowania maksimum bezpieczeństwa. Wszystkie automaty są wyposażone w czujnik przeciążeniowy, który zatrzymuje i natychmiast cofa bramę po napotkaniu na przeszkodę.

Dzięki temu Państwa brama będzie się natychmiast zatrzymywać i unosić do góry, gdy zamykając się napotka na jakąkolwiek przeszkodę. Jeżeli przemieszczając się w górę, brama napotka opór, natychmiast zatrzyma się.
Dla zapewnienia maksimum komfortu, bezpieczeństwa i wygody automatycznie zapali się światło, natychmiast po naciśnięciu przycisku na pilocie. Umożliwi to Państwu bezpieczny powrót wieczorem do domu, nie obawiając się zagrożeń ze strony osób niepowołanych, czy też po prostu potknięcia się podczas wysiadania z samochodu w ciemnym garażu. Wspaniałym rozwiązaniem jest zastosowanie fotokomórek. Dzięki nim wiemy, że nie narazimy siebie i naszych bliskich na niebezpieczeństwo podczas przypadkowego i niekontrolowanego uruchomienia bramy. To one za nas natychmiast wyłączą ją, gdy tylko ktoś pojawi się w promieniu ich działania.

 


Ochrona

Dzięki sterowaniu radiowemu, automaty dysponują tzw. kodem kroczącym. Jest to technologia pozwalająca na zmianę kodu podczas każdorazowego naciśnięcia przycisku na pilocie. Za każdym uruchomieniem automatyki naszej bramy następuje zmiana na jeden ze stu miliardów kodów. Dzięki temu będą się Państwo czuli bezpiecznie wiedząc, że osoby niepowołane nie mogą dostać się do Państwa garażu poprzez skopiowanie kodu. Dodatkowo, po zamknięciu bramy, automat uniemożliwia otwarcie jej od zewnątrz, co stanowi doskonałe zabezpieczenie  antywłamaniowe. Proponowana automatyka do doskonałe, dodatkowe zabezpieczenie całego obiektu.
Komfort i satysfakcja

Optymalna i łatwa obsługa poprzez naciśnięcie przycisku pozwala zapomnieć o konieczności wychodzenia z ciepłego i przytulnego samochodu podczas deszczu, mroźnej zimy, czy po prostu w ciemnościach. Otwierając bramę z samochodu za pomocą pilota unikniemy tych wszystkich niedogodności. Dodatkowo, aby zapewnić maksimum wygody możemy zainstalować na ścianie zewnętrznej nowoczesny, bezprzewodowy sterownik kodowany, dzięki któremu unikniemy kłopotliwego i stresującego poszukiwania, pilotów w sytuacji, gdy chcemy wejść do naszego garażu.

Z myślą o naszych czteronożnych pupilach w wielu automatach zastosowano częściowe otwarcie, tzw. otwarcie dla zwierząt. Może ono być też wykorzystywane do przewietrzania pomieszczenia. W obiektach gdzie wejście do garażu stanowi tylko brama można zainstalować rozryglowanie awaryjne, aby swobodnie korzystać z pomieszczenia np. na wypadek braku prądu.


Powrót do poprzedniej strony